– Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki

Szlachetna Paczka to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. Dzięki połączeniu wrażliwości ochotników oraz systemowym, wdrażanym od lat rozwiązaniom mądrej pomocy, tylko w zeszłej edycji Paczka dotarła do ponad 14 tys. rodzin.


Wolontariusze Szlachetnej Paczki wpływają na realną zmianę w życiu konkretnych rodzin w potrzebie. To właśnie oni zbierają historie potrzebujących rodzin, diagnozują ich potrzeby, budują relacje. i to dzięki nim darczyńcy mogą przygotować konkretną i dedykowaną pomoc, a rodziny – odzyskać nadzieję na zmianę.

Wolontariat to wyraz troski o innych, będących częścią lokalnej społeczności. Poprzez swoje działania wolontariusz uruchamia realną zmianę społeczną w najbliższym otoczeniu. By móc pomagać rodzinom oraz całemu Rejonowi, warto wysłać zgłoszenie jak najszybciej. 

Chcielibyśmy poinformować, że poszukujemy wolontariuszy oraz rodzin potrzebujących do udziału w tegorocznej edycji Programu Szlachetnej Paczki w rejonie Gmin Szczawnica i Krościenko n/D.

Jeżeli jesteś chętny do pracy jako wolontariusz lub chciałbyś zgłosić rodzinę znajdującą się w trudnej sytuacji życiowej prosimy o zgłoszenie pod następującymi adresami:
– zgłoszenie wolontariusza: https://www.szlachetnapaczka.pl/superw/
– zgłoszenie potrzebującej rodziny: https://moja.szlachetnapaczka.pl/zglaszam

lub bezpośrednio z Liderem Rejonu poprzez wiadomość email: stanislawciesielka@gmail.com

Ty też możesz pomóc potrzebującym odmienić ich los!

Kalendarium informacji

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Back to top