– Zapraszamy chętnych do udziału w przygotowaniu kalendarza

Projekt obejmuje 4 pory roku w gminie Krościenko n. D. Zdjęcia należy przygotować w wysokiej rozdzielczości. Materiał można dostarczać do Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem ul. Rynek 34 osobiście lub mailowo: promocja@ckipkroscienko.pl w formie elektronicznej co kwartał lub na zakończenie projektu nie później niż do 05.11.2021 r. Liczymy na kreatywność artystów. Komisja powołana przez Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem wyłoni zdjęcia które wraz z inicjałami lub imieniem i nazwiskiem autora zostaną zamieszczone w kalendarzu na 2022 rok.

Wszystkie dostarczone zdjęcia zostaną zamieszczone na stronie Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem.

Autor pracy oświadcza jednocześnie, że jest autorem zdjęcia i przysługują mu wszelkie autorskie prawa osobiste i majątkowe do tych prac w rozumieniu przepisów prawa autorskiego.

Z chwilą przekazania prac uczestnik przekazuje nieodpłatnie Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem autorskie prawa majątkowe do przesłanych zdjęć przysługujących ich autorowi w zakresie niezbędnym na potrzeby przeprowadzenia projektu oraz wydania Kalendarza na rok 2022.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem ul. Rynek 34, 34 – 450 Krościenko nad Dunajcem

Podane przez uczestników dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Organizatora dla celów organizacji i przeprowadzenia projektu oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych.

Właściciel danych ma prawo do dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Organizatora w zakresie dozwolonym przez w/w ustawę lub zażądać zaprzestania ich przetwarzania w ogóle. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Organizatora na piśmie. Podanie danych jest dobrowolne jednak może być konieczne do wzięcia udziału w projekcie.

Kalendarium informacji

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Back to top