– Przy choince z atrakcjami

W dniu 19 grudnia, Gminna Biblioteka Publiczna w Krościenku n.D zorganizowała spotkanie literacko-plastyczne pod nazwą ,,Przy choince z atrakcjami”, dla dzieci, które zechciały spędzić swój wolny czas w ciekawy i twórczy sposób. Na samym początku uczestnicy wzięli udział w warsztatach, gdzie tworzyli własne choinki z papieru. Było to wspaniałe doświadczenie, które nie tylko rozwijało ich kreatywność, ale też umiejętności manualne. Atmosfera była pełna radości i zaangażowania.

Jednak prawdziwą niespodzianką tego wieczoru  było pojawienie się św. Mikołaja. Mimo swojego bardzo zapracowanego harmonogramu, św. Mikołaj znalazł czas, aby odwiedzić to wspaniałe miejsce jakim jest biblioteka. W rękach Mikołaja znajdował się worek pełen zagadek i quizów, które przygotował  specjalnie dla uczestników. Wszyscy doskonale poradzili sobie z odpowiedziami, co sprawiło św. Mikołajowi ogromne zadowolenie. W podziękowaniu, obdarował on każde z dzieci słodkim upominkiem. Całe spotkanie w bibliotece było niezwykłe i pełne radości. Zabawa, twórczość i nauka przeplatały się ze sobą, tworząc niezapomniane chwile. Dzieci miały okazję nie tylko rozwijać swoje umiejętności, ale też spędzić czas w przyjemnej atmosferze.

Składamy serdeczne podziękowania dla Nadleśnictwa Krościenko nad Dunajcem za niezwykły prezent, który teraz zdobi naszą bibliotekę.

Weronika Walkowska
Kierownik GBP

Kalendarium informacji

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Back to top