– Powtórka do matury z wykładowcami PPUZ

Powtórka do matury z wykładowcami PPUZ

Specjalnie z myślą o tegorocznych maturzystach, wykładowcy Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu przygotowali cykl webinariów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, pod wspólną nazwą „Powtórka do matury z wykładowcami PPUZ”.

Spotkania będę się odbywały online, za pośrednictwem platformy Zoom, w każdy czwartek od 11 marca do  18 kwietnia 2021 roku. Start o godz. 15.00. Uczestnicy webinariów będą mieli możliwość zadawania pytań (na czacie ogólnym). Pod koniec spotkania, prowadzący postara się rozwiać wszystkie wątpliwości uczestników zajęć.

W razie pytań o ofertę edukacyjną Uczelni, do dyspozycji maturzystów będzie również członek Zespołu Centrum Marketingu.

Już 11 marca prof. Anna Mlekodaj zgłębi temat etykiety językowej i grzeczności w procesie komunikacji (powtórka z języka polskiego), zaś tydzień później (18 marca) dr Jan Tatar przedstawi ciągi liczbowe jako niezwykle użyteczne narzędzie (matematyka). Z kolei 25 marca mgr Dorota Suder spróbuje dociec, dlaczego tak chętnie wykonujemy selfie (w ramach przygotowań do matury z języka angielskiego).

Podczas kwietniowej odsłony webinariów, 1 dnia kwietnia dr Dominik Borowski stanie oko w oko z tekstem i zdradzi uczestnikom webinarium jakie są pułapki krytycznego czytania (powtórka z języka polskiego).

8 kwietnia dr Krzysztof Trochimiuk opowie o typowych błędach w języku angielskim, które popełniają użytkownicy języka polskiego, zaś podczas ostatniego spotkania z cyklu „Powtórki do matury z wykładowcami PPUZ”, 15 kwietnia 2021 roku, dr Jan Tatar przekona uczestników webinarium, że rachunek prawdopodobieństwa nie musi być trudny (matematyka).

Udział w spotkaniach nie wymaga rejestracji. Linki do webinariów będą dostępne na stronie internetowej Uczelni, fanpage’u na Facebooku oraz na Instagramie.

Organizatorem spotkań jest Centrum Marketingu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinariach!

Kalendarium informacji

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Back to top