– Jubileusz 100 lat urodzin Pani Cecylii Kwiecińskiej z Krościenka nad Dunajcem

W dniu 25 listopada 2020 roku, rocznicę 100 lat urodzin obchodziła Pani Cecylia Kwiecińska, która od 7 lat mieszka w Krościenku nad Dunajcem. Ten dzień, to nie tylko wielki zaszczyt dla Jubilatki, to nie tylko święto rodzinne, ale również ważne wydarzenie w historii Gminy Krościenko nad Dunajcem.

Z okazji setnych urodzin Pani Cecylia przyjęła wiele życzeń wszelkiej pomyślności i kolejnych jubileuszy w zdrowiu i pogodzie ducha.

Z  życzeniami przybył również Wójt Gminy Krościenko nad Dunajcem Pan Jan Dyda wraz z Zastępcą Panem Tadeuszem Topolskim i Zastępcą kierownika USC Panią Agatą Sobkowiak. Przybyli wręczając jubilatce list gratulacyjny, kwiaty oraz upominek, życzyli wielu kolejnych lat w zdrowiu oraz samych radosnych dni w gronie życzliwych, troskliwych najbliższych jej sercu osób.

Jubilatka otrzymała również list gratulacyjny od Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity.

W tej wzruszającej uroczystości Jubilatce towarzyszył syn oraz  Pani Bożena Vainauskas, pracująca w Dziennym Ośrodku Opieki i Aktywizacji Osób Starszych w Krościenku nad Dunajcem, w którym Pani Cecylia spędzała czas oraz brała udział w różnorodnych zajęciach. Uroczystość wypełniona szeregiem wspomnień Jubilatki, przebiegła w miłej atmosferze. Dopełnieniem uroczystości jubileuszowej był tort urodzinowy oraz lampka szampana.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy Pani Cecylii na kolejne lata dużo  dobrego zdrowia, pogody ducha, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego oraz jeszcze wielu lat zasłużonego odpoczynku w gronie rodziny.

Z-ca Kierownika USC
Agata Sobkowiak

Kalendarium informacji

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Back to top