– Gala Inauguracyjna Marki Dunajec Przełom się – relacja

W piątek 14 czerwca w Karczmie „Koliba”, która znajduje się w malowniczym terenie Kluszkowiec odbyła się Gala Inauguracyjna Marki Lokalnej DUNAJEC Przełom się .

Piękna pogoda, urokliwe widoki oraz drewniany styl Karczmy nadawały charakter wydarzeniu związanemu z promocją Naszego regionu.

Licznie przybyłych gości przywitał Zarząd Stowarzyszenia LGD „Gorce – Pieniny” , a następnie został przedstawiony film promujący Markę Lokalną DUNAJEC Przełom się , po którym została przedstawiona Pani Olga Gałek, która poprowadziła prelekcję przedstawiającą m.in. informacje o tym czym jest marka lokalna, jak się ją tworzy, przykłady już funkcjonujących marek i na przykładzie jednej z nich pokazanie funkcjonowania takiej marki. Natomiast druga prelekcja dotyczyła Naszej marki DUNAJEC Przełom się, jaki był proces jej powstania, skąd się wzięła nazwa, jaki jest jej cel oraz wizualizacja loga na przykładowych produktach .

Po prelekcji goście zostali zaproszeni na poczęstunek, gdzie można było zasmakować również dań regionalnych .

Po zadowoleniu podniebień przyszedł czas na „ucztę” dla słuchu i wzroku, czyli koncert zespołu MEGITZA , który porwał publiczność folklorystycznymi brzmieniami .

Zapraszamy do fotorolelacji z wydarzenia poniżej oraz obejrzenia filmu promującego Markę DUNAJEC Przełom się.

Kalendarium informacji

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Back to top