– Badania ankietowe związane z opracowywaniem diagnozy zjawiska przemocy w rodzinie

Krościenko nad Dunajcem

Ankieta aktywna tylko do 5 lutego, zachęcamy do wypełnienia.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że od dnia 22 stycznia do 5 lutego 2021 roku, na terenie Gminy Krościenko nad Dunajcem  realizowane są badania ankietowe związane z opracowywaniem Diagnozy zjawiska przemocy w rodzinie.

Pozyskane w badaniach dane statystyczne będą wykorzystane do analiz i opracowań zbiorczych dotyczących sytuacji społecznej oraz będą stanowiły podstawę do opracowania skutecznych strategii mających na celu przeciwdziałanie zagrożeniom społecznym związanym z przemocą. Ankiety skierowane są do dorosłych mieszkańców Gminy oraz do rodziców uczniów szkół z terenu naszej Gminy.  Badania realizowane są metodą internetową – kwestionariusz ankiety internetowej znajduje się w poniższym linku.

Ankieta dla Mieszkańców: https://krosc-przemoc-mieszk.webankieta.pl/

Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie, którzy wypełnili “swoje” ankiety – “dedykowane” dla poszczególnych grup, powinni wypełnić również tę ankietę dla wszystkich Mieszkańców Gminy, która zawiera inne pytania, nie ujęte w ankietach dla Nauczycieli, Rodziców i Uczniów. 

Realizatorem badań, na zlecenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krościenku nad Dunajcem, jest Centrum Rozwoju Edukacji i Kompetencji INVESIS, firma realizująca projekty badawcze z zakresu profilaktyki społecznej na terenie całej Polski.
To ostatnia ankieta w ramach badań, jakie są realizowane na terenie Gminy Krościenko nad Dunajcem.   Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas podczas udzielania odpowiedzi na zawarte w Ankiecie pytania.

Kalendarium informacji

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Back to top