– Aplikacja mobilna Dunajec-Przełom się! Gotowa do użytkowania

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gorce-Pieniny zakończyła z powodzeniem kolejny projekt w roku 2021r, tj. „Opracowanie aplikacji mobilnej na potrzeby rozwoju marki Dunajec-Przełom się!”, na którego realizację otrzymała dofinansowanie ze środków Województwa Małopolskiego w programie Małopolska Gościnna 2021, Priorytet 1: Tworzenie, rozwój, aktywizacja i promocja produktów turystycznych i oferty turystycznej regionu.

Projekt w swoim założeniu zakładał stworzenie aplikacji mobilnej na rzecz rozwoju marki lokalnej Dunajec-Przełom się!, która posłuży do promocji regionu pienińsko-gorczańskiego w sferze turystyki oraz produktów i usług markowych, wyróżniających się jakością i innowacyjnością.

Całość realizacji zadania przebiegała bardzo sprawnie, chociaż wersje wyglądu aplikacji wielokrotnie zmieniały się, aby w końcu wybrać tą najodpowiedniejszą, która poza swoją funkcjonalnością będzie cieszyła również oko.

Aplikacja łączy w sobie kilka funkcjonalności, które w całości składają się na gotową ofertę dla przybywających turystów, którzy poszukują informacji kompletnych o danych regionie. Dlatego też aplikacja Dunajec-Przełom się! pełni funkcję przewodnika turystycznego, w którym zostały zawarte ciekawe punkty turystyczne oraz szlaki piesze i rowerowe, które zasługują na ich wyróżnienie.

Aplikacja zawiera również planer, dzięki któremu można zaplanować różne aktywności, a pomoże nam w tym wysoce dokładna nawigacja stworzona specjalnie dla wymagających turystów. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest kalendarz wydarzeń z regionu pienińsko-gorczańskiego, który na bieżąco aktualizowany będzie stanowił ciekawe uzupełnienie planu na pobyt w regionie Pienin i Gorców.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia LGD Gorce-Pieniny zapraszamy do pobierania aplikacji i cieszenia się nią w trakcie użytkowania.

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.audiotour.dunajec&gl=PL

Aktualne screeny z aplikacji:

Kalendarium informacji

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Back to top