– Zmagali się o puchar Wójta w piłce nożnej

Igrzyska Dzieci Ośrodka Sportowego „Pieniny” w piłce nożnej o puchar Wójta Gminy Krościenko nad Dunajcem zostały zorganizowane na boisku sportowym SKS „Sokolica” w Krościenku nad Dunajcem. Wzięło w nim udział 11 drużyn.

Zawodnicy grali w systemie pucharowym z podziałem na grupy. Sędzią głównym był Andrzej Stołowski. Najlepszymi zawodnikami turnieju byli: Robert Kozielec ze Szkoły Podstawowej w Tylmanowej Zawodzie oraz Jakub Ziemianek ze Szkoły Podstawowej w Krośnicy. Z kolei najlepszymi bramkarzami byli: Karol Jagieła ze Szkoły Podstawowej w Tylmanowej i Filip Zając ze Szkoły Podstawowej w Szlachtowej.

Organizatorami byli: Powiat Nowotarski, Urząd Gminy Krościenko nad Dunajcem, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem oraz Klub Sportowy „Sokolica” w Krościenku nad Dunajcem.

Sponsorami byli: Piekarnia EPI, i Kinga Pienińska.

 WYNIKI

 Grupa A

1. Szkoła Podstawowa Szlachtowa – Szkoła Podstawowa Grywałd 8 : 0
2. Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne – Szkoła Podstawowa Grywałd 3 : 1
3. Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne – Szkoła Podstawowa Szlachtowa
3 : 2

Kolejność w grupie:

  1. Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne
  2. Szkoła Podstawowa Szlachtowa
  3. Szkoła Podstawowa Grywałd

 Grupa B

1.Szkoła Podstawowa Tylmanowa Zawodzie – Szkoła Podstawowa Nr 1 Krościenko n .D 3 : 0
2. Szkoła Podstawowa Tylmanowa Zawodzie – Szkoła Podstawowa Łapsze Niżne 10 : 0
3. Szkoła Podstawowa Nr 1 Krościenko – Szkoła Podstawowa Łapsze Niżne
6 : 0

 Kolejność w grupie:

  1. Szkoła Podstawowa Tylmanowa Zawodzie
  2. Szkoła Podstawowa Nr 1 Krościenko n. D
  3. Szkoła Podstawowa Łapsze Niżne

 Grupa C

1. Szkoła Podstawowa Tylmanowa – Szkoła Podstawowa Rokiciny Podhalańskie 1 : 0
2. Szkoła Podstawowa Tylmanowa – Szkoła Podstawowa Krośnica 2 : 1
3. Szkoła Podstawowa Krośnica – Szkoła Podstawowa Rokiciny Podhalańskie 1 : 0

 Kolejność w grupie:

1. Szkoła Podstawowa Tylmanowa
2. Szkoła Podstawowa Krośnica
3. Szkoła Podstawowa Rokiciny Podhalańskie

 Grupa D

1. Szkoła Podstawowa Frydman – Szkoła Podstawowa Nr 2 Krościenko n. D 2 : 0

 Kolejność w grupie:

1. Szkoła Podstawowa Frydman
2. Szkoła Podstawowa Nr 2. Krościenko n. D

O miejsca IX – XI

1. Szkoła Podstawowa Rokiciny Podhalańskie – Szkoła Podstawowa Grywałd 7 : 0
2. Szkoła Podstawowa Rokiciny Podhalańskie – Szkoła Podstawowa Łapsze Niżne 9 : 0
3. Szkoła Podstawowa Grywałd – Szkoła Podstawowa Łapsze Niżne 2 : 1

1/ 4 Finału

1. Szkoła Podstawowa Krośnica – Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne 2 : 0
2. Szkoła Podstawowa Frydman – Szkoła Podstawowa Nr 1 Krościenko n. D
1 : 0
3. Szkoła Podstawowa Tylmanowa – Szkoła Podstawowa Szlachtowa 7 : 0

 1/2 Finał B

1.Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne – Szkoła Podstawowa Nr 1 Krościenko n. D 2 : 1
2. Szkoła Podstawowa Nr 2 Krościenko n. D – Szkoła Podstawowa Szlachtowa 5 : 0

O miejsce VII
Szkoła Podstawowa Nr 1 Krościenko – Szkoła Podstawowa Szlachtowa 2 : 1

 O miejsce V
Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne – Szkoła Podstawowa Nr 2 Krościenko 1 : 0

½ Finał A
1. Szkoła Podstawowa Krośnica – Szkoła Podstawowa Frydman 4 : 1
2. Szkoła Podstawowa Tylmanowa – Szkoła Podstawowa Tylmanowa Zawodzie 1 : 0

 O miejsce III
Szkoła Podstawowa Tylmanowa Zawodzie – Szkoła Podstawowa Frydman
5 : 0

 O miejsce I

Szkoła Podstawowa Tylmanowa – Szkoła Podstawowa Krośnica 2 : 2 rzuty karne 2 : 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 1 miejsce Szkoła Podstawowa Tylmanowa
 2 miejsce Szkoła Podstawowa Krośnica
 3 miejsce Szkoła Podstawowa Tylmanowa Zawodzie
 4 miejsce Szkoła Podstawowa Frydman
 5 miejsce Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne
 6 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 Krościenko n. D
 7 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 Krościenko n. D
 8 miejsce Szkoła Podstawowa Szlachtowa
 9 miejsce Szkoła Podstawowa Rokiciny Podhalański
 10 miejsce Szkoła Podstawowa Grywałd
 11 miejsce Szkoła Podstawowa Łapsze Niżne

Kalendarium informacji

lipiec 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Back to top