– Punt zgłoszeń w gminie

szczepimysie

Urząd Gminy Kroscienko informuje, iż nadal można skorzystać z transportu do punktu szczepień zlokalizowanego w SP ZOZ w Krościenku ul. Esperanto 2.

Osoby, które mają problem z samodzielnym dotarciem do punktu szczepień przeciw COVID-19 proszone są o zgłaszanie takich potrzeb bezpośrednio w punkcie szczepień lub za pośrednictwem specjalnego numeru telefonu, który jest obsługiwany przez naszą gminę.

W gminie nadal działa Punkt zgłoszeń potrzeb transportowych pod numerami 18 262 30 77, 500 707 911 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 800  do 1400.)

Osoba koordynująca przewóz przyjmie zgłoszenie i po sprawdzeniu dostępności dowozu oddzwania do osoby potrzebującej z informacją o szczegółach dowozu.

Jednocześnie przypominamy, iż, z dowozu do punktu szczepień mogą skorzystać:

  1. osoby niepełnosprawne, tj. posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;
  2. osoby mające obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejsca zamieszkania punktu szczepień.

K.Kubik

Back to top