– Jakość życia i usług w Gminie Krościenko nad Dunajcem – ankieta

Krościenko nad Dunajcem

Szanowna Mieszkanko, Szanowny Mieszkańcu gminy Krościenko nad Dunajcem!

Zapraszam wszystkich Mieszkańców gminy do wzięcia udziału w tworzeniu „Strategii Rozwoju Gminy Krościenko nad Dunajcem do roku 2030”. Zachęcam do udziału w ankiecie oceniającej jakość życia i usług w Gminie Krościenko nad Dunajcem. Twój głos pozwoli usłyszeć potrzeby mieszkańców, a także określić poziom aktywności mieszkańców i zaangażowanie w życie gminy.

Ankieta jest anonimowa, a wyniki będą podawane wyłącznie w formie zbiorczej, zaś samo wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 10 minut. Link do ankiety: https://tiny.pl/ctjbk Na wypełnione ankiety czekamy do 28 lipca br.  

Zapraszam serdecznie do uczestnictwa w kolejnych etapach prac nad planowaniem przyszłości naszej gminy – wyrażania opinii, zgłaszania wniosków i propozycji, udziału w spotkaniach i warsztatach. Gmina Krościenko nad Dunajcem to nasze wspólne miejsce życia i pracy. Tylko dzięki wspólnemu zaangażowaniu możemy rozwinąć naszą Gminę.

Wszelkie informacje dotyczące strategii znajdziecie Państwo na stronie internetowej Gminy Krościenko nad Dunajcem w zakładce „Opracowanie Strategia Rozwoju Gminy”.

Z góry dziękuję za Państwa zaangażowanie.

Jan Dyda
Wójt Gminy Krościenko nad Dunajcem

Back to top