Pienińskie Centrum Turystyki

Pienińskie Centrum Turystyki, kontynuuje działalność Biura Obsługi Ruchu Turystycznego (BORT), które działało przy Oddziale Pienińskim PTTK w Szczawnicy przez dziesiątki lat. Na mocy porozumienia Zarządu Oddziału z prywatnym przedsiębiorcą, który na rynku turystycznym działa od kilkunastu lat, doszło w kwietniu 2009 roku do wydzierżawienia zarówno obiektu biura, jak i znaku firmowego PTTK, pod którym nowy operator prowadzi działalność organizatora turystyki. Działalność PCT jest kontynuacją najlepszych tradycji organizacji turystyki prowadzonej przez Oddział Pieniński PTTK w Szczawnicy już od lipca 1893 roku.
Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się głównie z propozycją wycieczek. Są tu i krótkie popołudniowe spacero-wycieczki, jak i całodniowe eskapady do ciekawych przyrodniczo, czy historycznie miejsc. Szczególnie gorąco polecamy wypady na słowacką stronę, jako że bliskie sąsiedztwo Spiszu, krainy o niezwykle ciekawej, zagmatwanej historii i o wyjątkowo malowniczych zakątkach, daje szerokie możliwości ciekawego i aktywnego spędzenia wolnego czasu. Wycieczki zawsze odbywają się pod opieką naszych Przewodników, którzy przybliżą Państwu ciekawą historię odwiedzanych miejsc i uwrażliwią na piękno i ogromną wartość bliższych i dalszych okolic.
Biuro „Pienińskie Centrum Turystyki” zaprasza Państwa do swojej siedziby w Szczawnicy, przy ulicy Głównej 1. W naszym biurze zapewni amy rzetelną obsługę, każde zapytanie bądź rezerwację traktujemy indywidualnie. Jesteśmy po to, aby zapewnić państwu obsługę na najwyższym poziomie. Pienińskie Centrum Turystyki oferuje:

  • wycieczki całodniowe (Polska, Słowacja,Węgry)
  • krótkie wycieczki popołudniowe
  • piesze wypady w góry
  • usługi przewodnickie
  • wynajem autokarów i busów
  • miejsca noclegowe w kwaterach prywatnych lub pensjonatach
  • organizacja imprez (pieczenie barana, biesiady przy ognisku, kuligi, kapela góralska lub cygańska, zimą kuligi z pochodniami)
  • obsługa klientów indywidualnych oraz wszelkich grup zorganizowanych

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem: 18 262 23 32, 602 612 585

lub przez email: biuropct@op.pl, odpowiemy na każde pytanie .

WYNAJEM AUTOKARÓW I BUSÓW

Nasza firma posiada dwudziestoletnie doświadczenie w oferowaniu usług transportowych. Aktualnie dysponujemy autokarami, od 9 do 56 miejsc. Wszystkie posiadają ważne koncesje i pozwolenia na przewożenie turystów na trasach krajowych i zagranicznych. W swojej ofercie proponujemy wyjazdy z przewodnikiem na wycieczki po bliższej i dalszej okolicy, jak również wypady w ciekawe zakątki Słowacji i północnych Węgier. Na potrzeby grup zorganizowanych, na dowolną trasę, podstawiamy transport własny, bądź pośredniczymy w podnajęciu pojazdów od innych, zaufanych, firm transportowych.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.