Otwarto oazowe ścieżki w Krościenku

W sobotę 30 czerwca br. w Centrum Ruchu Światło-Życie otwarto „Drogę Nowego Człowieka” – ścieżkę ewangelizacyjno-edukacyjną prezentującą Ruch Światło-Życie.

Ścieżki oazowe są czynne przez całe wakacje, codziennie, od 9 do 18. Treści ewangelizacyjne i charyzmat Ruchu przybliżają piękne i dające do myślenia rzeźby i instalacje artystyczne zaprojektowane i wykonane przez krakowskiego artystę Karola Badynę, oraz tablice, na których znajdują się przede wszystkim teksty Założyciela Ruchu ks. Blachnickiego. W głębszym wejściu w tak ukazane treści pomaga audio-przewodnik – aplikacja, która prezentuje treści oazowe na czterech poziomach: „turysta”, „młodzież z oazy”, „Domowy Kościół” oraz „zaawansowany” (treści przygotowane z myślą o kapłanach i osobach konsekrowanych). Aplikacja dostępna na system Android – „Droga nowego człowieka”

Wirtualnie można przejść oazowe ścieżki pod adresem http://kopiagorka.pl/. Dla tych, którzy nie mogą się już w tym momencie znaleźć na Kopiej Górce niech odwiedziny wirtualne będą tym mocniejszą zachętą do osobistej wyprawy do Centrum Ruchu.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Dodaj komentarz